Meridyen Eğitim Kurumları

Kategori İçeriği

Çayırbaşı Muhtarının Çalışmasından Memnunmusunuz?


Evet 579 Kişi
% 93,53
Hayır 40 Kişi
% 6,46
Google Haberler Servisimize Abone Olun
Google Haberler Servisimize Abone Olun
Toptan Su Tesisat Malzemeleri
Arayın Getirelim
sanalbasin.com üyesidir
İos ve Android uygulamamız ile Simashaber cebinizde, indirmek için tıklayın
LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0
2.Alanyaspor 0 0 0 0 0 0
3.Altay 0 0 0 0 0 0
4.Antalyaspor 0 0 0 0 0 0
5.Başakşehir FK 0 0 0 0 0 0
6.Beşiktaş 0 0 0 0 0 0
7.Çaykur Rizespor 0 0 0 0 0 0
8.Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0
9.Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0
10.Galatasaray 0 0 0 0 0 0
11.Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0
12.Giresunspor 0 0 0 0 0 0
13.Göztepe 0 0 0 0 0 0
14.Hatayspor 0 0 0 0 0 0
15.Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0
16.Kayserispor 0 0 0 0 0 0
17.Konyaspor 0 0 0 0 0 0
18.Sivasspor 0 0 0 0 0 0
19.Trabzonspor 0 0 0 0 0 0
20.Yeni Malatyaspor 0 0 0 0 0 0
21.Denizlispor 40 6 24 10 -39 28

(ÖZEL) Çayırbaşı Muhtarı Faruk Özdemir'den görülmemiş organizasyon!

(ÖZEL) Çayırbaşı Mahalle Muhtarlığı yaptığı etkinlikler ile ses getirmeye devam ediyor. Bu sefer öyle bir organizasyona imza attılarki ne görüldü ne duyuldu!

Daha önce bir çok kez bot, mont, kırtasiye, gıda, vs. yardım organizasyonları düzenleyen ve halen bizzat yardımseverlerin adreslerine giderek topladığı ikinci el eşyaları Muhtarlığın önünde dağıtmaya devam eden Çayırbaşı Muhtarı bu kez belkide Türkiye'de ilk kez yapılan bir etkinliğe imza attı.

ÇAYIRBAŞI'NDA AYIRIM YAPMADAN HER ÇOCUĞA BOT VE MONT TEMİN EDELİM

Muhtar azaları, Mehmet Kundakçı ve Ragıp Aslan tarafınndan sunulan ülkemizin öncü kuruluşlarından Lc Vaikiki firmasından mahallemizdeki okula giden çocuklarımızın tamamına bot ve mont talebinde bulunalım teklifi üzerine gelişen süreçte ismi Muhtar Özdemir'de saklı gizli bir kahramanında büyük destekleriyle Mahallede ikamet eden 06-12 yaş grubu çocukların tamamına bot ve mont temini yapıldı.

ÇAYIRBAŞI'NDA BOT VE MONTSUZ ÇOCUĞUMUZ KALMAYACAK

Çayırbaşı Mahalle Muhtarı Faruk Özdemir, temin edilen bot ve montların dağıtımındaki tek kriterlerinin çocukların Çayırbaşı ikametli olması olduğunu belirterek, her ne kadar 06-12 yaş arası malzemelerimiz olsada ayaklarına ve üzerlerine uyan daha küçük ve büyük çocuklarımızıda hediyelerimizden mahrum etmeyeceğiz dedi.

0-12 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARIMIZIDA UNUTMADIK

Muhtar Özdemir, ayrıca 2-3-4 yaş grubu çocuklarımız içinde  kazak, pantolon vs.  kıyafetlerinin mevcut olduğunu belirterek, amaçlarının mümkün olduğunca çok çocuğu mutlu etmek olduğunu söyledi. 

TASNİFİ GÜNLERCE SÜRDÜ

Temin edilen bot ve montların yaş, cinsiyet ve renk durumuna göre tasnifi günlerce sürdü muhtarlık faaliyetlerini aksatmayacak şekilde aza arkadaşlarım Mehmet Kundakçı, Ragıp Aslan ve vefa gurubumuzla birlikte gece gündüz yapılan çalışmalarla talepte bulunan vatandaşlardan alınan kimlik fotokopileri ve taleplerine göre oluşturulan bot ve montlar Meridyen Eğitim Kurumları ve Sarıyer Belediyesince temin edilen poşetlere hazırlanarak kapı kapı dağıtıma başlandı. Süreci başından itibaren takip eden Simas Yayın Gurubu Koordinatörümüzde zaman zaman muhtarlık ekibine destek olmak amacıyla çalışmalara bizzat iştirak etti.

TALEPLER TOPLANMAYA DEVAM EDİYOR

Çayırbaşı Muhtarlığınca organize edilen yardımdan faydalanmak isteyen ikametgahı Çayırbaşı'nda bulunan aileler velinin ve çocuğun kimlik fotokopileri üzerine çocuklarının ayak ve beden numaralarını, adreslerini ve telefonlarını yazarak Muhtarlığa başvurabilirler. Muhtar özdemir, temin ettiğimiz tüm malzemeleri Çayırbaşı halkımıza hiçbir ayırım yapmadan dağıtacağız, halkımızdan tek ricamız mahallemizde ikamet etmeyen çocuklar için müracaatta bulunmaması dedi.


ORGANİZASYONUMUZDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Mahalle Muhtarı Faruk Özdemir, yaptıkları çalışmayla ilgili olarak simashabere yaptığı açıklamada, "Göreve geldiğimizden beri bir çoğu ilk kez yapılan etkinliklere ekibimizle birlikte imza atıyoruz. Bu çalışmamızın fikri ise ilk ortaya atıldığında açıkcası gerçekleşme ihtimali yok gibi görünüyor olsa bile mücadele azmimizden olsa gerek denemekte fayda var düşüncesiyle gerekli girişimleri başlattım ve bu girişimlerim sonucunda ismi bende saklı gizli kahramanımıza çok teşekkür ediyorum. Destekleri sayesinde Çayırbaşı'da hiç bir ayırım yapmadan 06-12 yaş arası ayak ve beden numarasına göre daha çok çocuğumuzda olabilir hepsine bot ve mont hediye edeceğiz. Ekip ruhuyla hareket ediyoruz ve elde ettiğimiz başarının sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Azalarımla birlikte gece gündüz demeden günlerce çalıştık ve nihayet dağıtım aşamasına geldik, pandemi kurallarınıda gözeterek yaptığımız çalışmada, tek tek telefon ile muhtarlığımıza çağırdığımız vatandaşlarımıza poşetlerini teslim ederken, muhtarlığımıza gelemeyecek durumdaki vatandaşlarımızında taleplerin tasnifiyle oluşturduğumuz listelerle sokak sokak, kapı kapı gezerek hazırladığımız poşetleri teslim ediyoruz. Bizim için oldukça yorucu bir süreç ancak çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç ifadelerini görünce tüm yorgunluğumuzu unutuyoruz. Bu vesile ile bu etkinliğimizin gerçekleşmesini sağlayarak yüzlerce çocuğumuzu mutlu eden Lc Vaikiki firması yetkililerine, desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Sarıyerin ismi bende saklı gizli kahramanına, tüm Aza arkadaşlarıma, Poşet desteği sağlayan Sarıyer Belediyesi'ne ve Meridyen Eğitim Kurumlarına, tasnif sırasında yardım eden aynı zamanda mahalle sakinimiz olan Simas Yayın Gurubu Genel Kordinatörü Celalettin Beye teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Çayırbaşı'na hizmet etmek için geldik ve görev süremizce daha bir çok etkinlik ve yenilik ile hizmet etmeye devam edeceğiz, Herşey Çayırbaşı için" açıklamasında bulundu.


 


Haber Kaynak : Celalettin Küçük/Özel Haber