Meridyen Eğitim Kurumları
Emrah Soylu
Erhan Ziya Sancar
Murat Aktar
Ali Büyükasar
Cem Aydın
Yusuf Ersoy
Hakan Akkaya
Hünkar
Sheesha Cafe
Ali Söğüt
Şerif Yedek
Mahallem Çayırbaşı

Sosyal Medyayı en etkin kullanan muhtar kim?


Ahmet Çınar-Yenimahalle 6 Kişi
% 1,48
Ali Gündüz-Kazım Karabekir 5 Kişi
% 1,23
Ali Haydar Aslan-Baltalimanı 4 Kişi
% 0,99
Ali Yazıcı-Büyükdere 17 Kişi
% 4,2
Aslı Nahbant Bütüner-Maslak 10 Kişi
% 2,47
Aydemir Görmez-Derbent 4 Kişi
% 0,99
Ayhan Yılmaz-Pınar 8 Kişi
% 1,98
Çağlar Coşkun-Kireçburnu 4 Kişi
% 0,99
Çetin Karayılan-Rumelihisarı 3 Kişi
% 0,74
Elvan Ateş Aslan-Garipçe 9 Kişi
% 2,22
Engin Cevahiroğlu-Yeniköy 3 Kişi
% 0,74
Engin Manav-Reşitpaşa 5 Kişi
% 1,23
Erdoğan Kavraz-Bahçeköy Yenimahalle 5 Kişi
% 1,23
Faruk Özdemir-Çayırbaşı 111 Kişi
% 27,47
Fulya Bayram-Bahçeköy Kemer 23 Kişi
% 5,69
Günay Yazıcı-Gümüşdere 3 Kişi
% 0,74
Hasan Kılıçöz-Poligon 2 Kişi
% 0,49
Hüseyin Sarıuçak-Daruşşafaka 3 Kişi
% 0,74
Mehmet Gümüş-Maden 3 Kişi
% 0,74
Mehmet Sevinç-Bahçeköy Merkez 75 Kişi
% 18,56
Muharrem Yavuz-Emirgan 4 Kişi
% 0,99
Mustafa Karaman-Ayazağa 4 Kişi
% 0,99
Nebahat Kurt İmamoğlu-Demirciköy 4 Kişi
% 0,99
Nevzat Aktan-Cumhuriyet 5 Kişi
% 1,23
Nurcan Kocaer-Kısırkaya 4 Kişi
% 0,99
Nurgül Çakır-Huzur 4 Kişi
% 0,99
Osman Karaçam-FSM 2 Kişi
% 0,49
Recep Alkan-İstinye 14 Kişi
% 3,46
Refet Üstün-Tarabya 2 Kişi
% 0,49
Semra Özkaya-Zekeriyaköy 3 Kişi
% 0,74
Serdal Doğan-Kocataş 9 Kişi
% 2,22
Serkan Gerçek-Rumelifeneri 3 Kişi
% 0,74
Sinan Demirci-Rumelikavak 3 Kişi
% 0,74
Sinan Yüksel-Sarıyer Merkez 9 Kişi
% 2,22
Şeyda Üst-Uskumruköy 19 Kişi
% 4,7
Turan Öztürk-Ferahevler 4 Kişi
% 0,99
Yusuf Yıldırım-PTT Evleri 2 Kişi
% 0,49
Yüksel Dalmış-Kilyos 6 Kişi
% 1,48

En Başarılı Kamu Kurumu


Sarıyer İlçe Tapu Müdürlüğü 4 Kişi
% 1,49
Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü 26 Kişi
% 9,7
Sarıyer İlçe SGK Müdürlüğü 6 Kişi
% 2,23
Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı 20 Kişi
% 7,46
Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 34 Kişi
% 12,68
Sarıyer Kaymakamlığı 59 Kişi
% 22,01
Sarıyer İlçe Tarım Müdürlüğü 7 Kişi
% 2,61
Sarıyer -İlçe Spor Gençlik Müdürlüğü 2 Kişi
% 0,74
Sarıyer İlçe Nüfüs Müdürlüğü 8 Kişi
% 2,98
Sarıyer İlçe Sağlık Müdürlüğü 10 Kişi
% 3,73
Sarıyer İlçe Müftülüğü 6 Kişi
% 2,23
Sarıyer Belediyesi 59 Kişi
% 22,01
Sarıyer Halk Eğitim Merkezi 1 Kişi
% 0,37
Kızılay Sarıyer Şubesi 12 Kişi
% 4,47
Sarıyer Vergi Dairesi 14 Kişi
% 5,22
sanalbasin.com üyesidir
İos ve Android uygulamamız ile Simashaber cebinizde, indirmek için tıklayın




LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Beşiktaş 17 11 4 2 18 35
2.Fenerbahçe 17 11 4 2 14 35
3.Galatasaray 17 10 4 3 20 33
4.Gaziantep FK 17 8 2 7 12 31
5.Alanyaspor 18 9 6 3 13 30
6.Hatayspor 17 8 5 4 3 28
7.Fatih Karagümrük 18 7 5 6 6 27
8.Trabzonspor 17 7 5 5 -1 26
9.Antalyaspor 18 6 6 6 -6 24
10.Konyaspor 17 6 7 4 3 22
11.Sivasspor 17 5 5 7 -2 22
12.Başakşehir FK 17 6 7 4 -4 22
13.Kasımpaşa 17 6 7 4 -7 22
14.Yeni Malatyaspor 17 5 6 6 -2 21
15.Çaykur Rizespor 17 5 6 6 -8 21
16.Göztepe 17 4 6 7 1 19
17.Gençlerbirliği 18 5 9 4 -15 19
18.Kayserispor 17 4 9 4 -10 16
19.MKE Ankaragücü 17 4 10 3 -7 15
20.Denizlispor 17 3 9 5 -11 14
21.BB Erzurumspor 18 3 11 4 -17 13


Filenin Efeleri, Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde 2’de 2 Yaptı

Filenin Efeleri, Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde 2’de 2 Yaptı

2021 CEV Avrupa Şampiyonası Elemeleri C Grubu’ndaki ikinci karşılaşmasında A Milli Erkek Voleybol Takımı Kuzey Makedonya’yı 3-1 mağlup ederek 2’de 2 yaptı.
A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2021 CEV Avrupa Şampiyonası Elemeleri C Grubu’ndaki ikinci maçında ev sahibi Kuzey Makedonya’yı 3-1 mağlup ederek 2’de 2 yaptı. Millilerde Adis Lagumdzija 17 sayılık performansıyla öne çıkan isim olurken; ona Burutay Subaşı 14, Vahit Emre Savaş 13, Oğuzhan Karasu 7, Yiğit Gülmezoğlu 6, Arslan Ekşi 4, Metin Toy 3, Efe ve Faik Samed 1’er sayıyla eşlik etti.
Filenin Efeleri, gruptaki üçüncü maçında 15 Ocak Cuma günü TSİ 20.00’da Bosna Hersek ile karşılaşacak.

Salon: Boris Trajkovski
Hakemler: Aleksandar Petrovic (Sırbistan), Ivaylo Ivanov (Bulgaristan)
Türkiye: Burutay, Vahit Emre, Adis, Yiğit, Oğuzhan, Arslan, Burak (L) (Metin, Efe, Arda, Faik Samed)
Kuzey Makedonya: Milev, Andonov, N.Gjorgiev, Ljaftov, Nikolov, G.Gjorgiev, Mihailov (L) (Angelovski, Nikolovski (L), Savovski)
Setler: 25-16, 18-25, 25-18, 25-12
Süre: 90 dakika (22, 24, 24, 20)

Haber Kaynak : İHA - İhlas Haber Ajansı