Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada mavi-beyaz takımın yeni Başantrenörü Çokşen?in yardımcılıklarını, geçen sezon Eczacıbaşı A Takımı?nın yardımcı antrenörü Hasan Çelik ve iki sezon önce Sarıyer Belediyespor?da görev alan Engin Özbek yapacak. Açıklamada ayrıca, geçen sezon Sarıyer?in istatistik antrenörü Görkem Kazan, alan antrenörü Onur Bilgin, kondisyoner Mustafa Delioğlu, fizyoterapist Seda Nur Çimen ve masör Kaya Yol ile çalışmalara devam edileceği belirtildi.